Z okazji Waszego święta życzymy Wam, Drogie Mamy, dużo zdrowia, miłości oraz uśmiechu i słońca każdego dnia.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkie Mamy, które obecnie przebywają w Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży USK1 ze swoimi Maleństwami - również Panią Magdalenę z synkiem Antkiem, których miłość udało nam się uchwycić na zdjęciach. Wszystkiego dobrego dla Was!
(fot. Anna Guzowska)
Artykuły - pozostałe