JEDNOSTKI MEDYCZNE

Wybrano przewodniczącego Sekcji Płodności i Niepłodności PTGiP. Gratulacje dla prof. Grzegorza Polaka z USK1.

 


Informujemy, iż podczas 35. Jubileuszowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników prof. Grzegorz Polak z Ośrodka Rozrodczości i Ginekologii Małoinwazyjnej USK nr 1 w Lublinie został wybrany przewodniczącym Sekcji Płodności i Niepłodności PTGiP. Jest to dowodem, że codzienna praca w naszym ośrodku znajduje uznanie w środowisku lekarzy zajmujących się diagnostyką i leczeniem zaburzeń rozrodu.

Sekcja Płodności i Niepłodności PTGiP jest organizacją interdyscyplinarną, zrzeszającą specjalistów w dziedzinie medycyny rozrodu. Głównym celem jej działalności jest umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczenia wszystkim osobom zainteresowanym podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie leczenia niepłodności.

 

Gratulujemy wyróżnienia!

Artykuły - pozostałe
10 czerwca 2026 r. Pracownicy, Pacjenci oraz Przyjaciele Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie wystartowali w Ogólnopolskiej Sztafecie Szpitali 2026 - #PrzeskoczMukowiscydozę!, próbując ustanowić rekord liczby skaczących na skakankach. Na
W ramach XIV Lubelskich Dni Seniora, odbywających się w dniach 8. – 12. czerwca 2026, USK 1 w Lublinie proponuje udział w następujących wydarzeniach: 9.06.2026: 11.00 - 12.00 / sala wykładowa Kliniki Chorób Wewnętrznych ul. Staszica 16: „Stan
Szanowni Państwo, poniżej przekazujemy zaproszenie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie do udziału w Ogólnopolskiej Sztafecie Szpitali 2026 - #PrzeskoczMukowiscydozę! Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. 10 czerwca 2026 r. o godz. 11.00
Aktualizacja: 08 Październik 2025 | Autor: Anna Guzowska